OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

8 Eylül 2011 Perşembe

Tenis oynamak Fastball ile kolay - kort , üyelik , top toplayıcı yok. Tenis sporu için müthiş buluş İstanbul Turkiye 'de...


Tenis ile ilgilenenlerin ilgisini çekebilecek bir buluş FastballGenellikle tenis sporu yapmak isteyenlerin karşılaştıkları sorunlar bellidir.
- Tenis ekipmanı olmaması raket tenis topu vs
- Tenis oynayacak mekan olmaması , tenis kortu , üyeliği , ders ücreti vs
- Tenis oynayacak kişinin bulunma zorluğu , iki tarafında uygun olacağı zamanlar , oynama seviyelerinin aynı olması gibi gibi sorunlar ilk akla gelenler..

Bende küçükken tenis oynamış biri olarak geçenlerde bu sorunlar yüzünden tenis oynayamadığımı fark ettim. (Ayrıca her sene yaz aylarında grand slam turnuvaları tv de gösterilince tenis aşkı ile doluyorsunuz)

İşte yine o tenis oynama aşkı ile dolu zamanlarımdan birinde arkadaşıma tenis oynayalım mı dediğimde.. Sen benimle aynı seviyede misin? Nerede oynayacaz kort var mı? Hangi saate oynayacağız randevu lazım vs gibi klişe sorunlarla karşılaştım..

işte şimdi size bu sorunları nasıl aşabileceğinizin yanıtını veriyorum.

FASTBALLBu buluş tenis severleri oldukça sevindirecek. Çalışma prensibi çok basit. Güneş şemsiyelerinin altındaki ağırlıklara benzer bir küçük bidona su veya kum doldurun. Bu özel ağırlığa bağlı ince lastiğin ucunada bir adet tenis topu bağlı olduğunu düşünün. İşte size FASTBALL bu kadar basit ama işlevsel bir tenis oynama cihazı...

Ben ilk gördüğümde işe yaramaz diyordum. Fakat şaşırtıcı bir şekilde
tek kişi top toplama derdi olmadan,
tenis kortu gereksimi olmadan ,
ders ücreti üyelik ücreti gereksinmeden ,
top toplayıcıya gerek olmadan tenis oynayabileceğimi gördüm...

Sadece kendi kendinize...

Daha fazla bilgi almanız için FASTBALL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...