OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

Kacıs Oyunlari Deneyim

Şu ana kadar gidip denediğimiz evden kaçış oyunlarının listesini aşağıda bulabilirsiniz. Linkleri tıkladığınızda gittiğimiz Room Escape Oyunları hakkında görüşlerimizi okuyabileceksiniz. Eğer deneyimimizi okuyup oyuna gitmeye karar verirseniz mutlaka selamımızı götürün. :) Ayrıca listenin altında oyuna gidecekler için tavsiyelerimiz var!!!

EN BEĞENDİĞİMİZ OYUNLAR (Bulmacalar-Dekorasyon ortalamasına göre)

 1.  QUEST
 2.  AGATHA'NIN ANAHTARI
 3.  PINHANE
 4.  MAZE UP
 5.  ZINCIR
 6.  GOREV.IN 
******

******


*** ile işaretlenmiş kaçış oyunları KAPANMIŞTIR


Odadan kaçış oyunlarına daha önce gitmediyseniz aşağıda bir kaç tavsiyemiz var:

 •  Oyunu beraber oynayacağınız ekibinizi kurarken, tanıdığınız kişilerden oluşmasına özen gösterin. Ekibinizde farklı özelliklere sahip kişilerin olması size avantaj kazandıracağını unutmayın. Farklı branşlar, farklı yaşlar, farklı cinsiyetler, sonuç olarak karma gruplar daha iyi sonuç verecektir. (En fazla tartışma çiftler arasında oluyor diye duyumlarımız var, bilemiyoruz?) :) 
 •  Oyuna girdiğinizde hızlı davranmaya çalışarak ortalığı çok dağıtmamaya özen gösterin. Bazen bulmacaları çözmeniz için konulmuş öğelerin yerlerini değiştirmek bulmacaları çözmenizi engelleyebilir. Yani hızlı olmaya çalışmak her zaman iyi sonuç vermeyebilir.
 •  Örneğin 4 kişilik bir ekipseniz 2 kişilik 2 grup yaparak oyunu oynamanızı, eğer bir bulmacaya takıldıysanız bu 2 kişilik grupları kendi aralarında değiştirmenizi öneririz. Bu sayede farklı bir partnerle çalışma şansı bularak o bulmacayı çözme şansınız artabilir.
 • Oyunlarda hep pozitif olmayı ve gülümsemeyi unutmayın. Pozitif olmanız takımın enerjisini de yükseltecektir. 
 • Ve tabi ki en önemlisi: Takım arkadaşlarınızla İLETİŞİM kurun. Birbirinizle konuşmazsanız bulduğunuz ipuçlarını paylaşmazsanız takım olarak başarılı olma şansınız düşecektir.
 • Biz odadan kaçış oyunlarını çok seviyoruz ve oynarken çok eğleniyoruz. Size de iyi eğlenceler dileriz. :)

(Ayrıca bize katılmak isterseniz: OMA)Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...