OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

20 Eylül 2012 Perşembe

Geocaching Seven bir Blogger ve Blogu - Beyaz Kitaplık


Kısaca Beyaz Kitaplık

Kitap sevdalısı bir çekirdek aile. 
Tek kişilik blog yerine bu bir aile blogu. Bir blogun içinde iki farklı ses. MRW ve AFD

Blogda yaptıkları:
Okudukları kitapların beğendikleri ve beğenmedikleri yönlerini paylaşmak, kitap ve yazar hakkında bilgiler vermek. Kitapla ilgili etkinlikleri tanıtmak diyebiliriz.

Ayrıca bunun dışında özenle hazırladıkları üç bölüm var ve bunların öncüleri olduklarını söylüyorlar.

Okur Testleri: Okuduklari kitaplar hakkında testler hazırlayarak, sunuyorlar. Çözenler için hem bir tekrar hem de okuduğu kitabın ne kadar aklında kaldığını görmek açısından güzel olduğu söyleniyor :)

Haftanın çok satan kitapları: Bilirsiniz neredeyse her site kendine yakın yayınevi veya düşüncenin kitaplarını çok satanlar listesine alarak, reklam yapar. Beyaz kitaplık ise 20 farklı sitenin çok satanlar listesini harmanlayarak gerçek bir çok satanlar listesi ortaya çıkarmaya çalışıyor. En az haftada bir kez güncelleniyor.

Günün kitap fırsatları: Kitapsever olarak zaten nerede indirim varsa takip etmeye çalıştıklarını, Bloglarını açtıklarında bunu diğer kitapseverlerle de paylaşmaya başladıklarından bahsediyor MRW. Bulabildikleri tüm indirimleri burada yayınlıyorlar. (günlük olarak güncelliyorlar)

Ayrıca ara ara kitap çekilişleri de düzenleyerek kitap hediye ediyorlar.

İncelemenizi tavsiye ederiz.


Geocaching oyununu deneyip sevdikten sonra OMActivities ve Geocaching hakkında yazdığı yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...