OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

Reklam Sponsorluk

OMActivities Blog: Farklı Etkinlik ve Aktiviteler konusunda bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, kendine has tarzı ile okuyuculara kaliteli bir blog sunup farklı konularda (geocaching, oryantiring gibi)  bilgi verip, okuyucularına farklı aktivitelere (spor, açıkhava oyunları, enerjik-eğlenceli etkinliklere) katılmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir blogdur.


Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

OMActivities'in okuyucu kitlesini yukarıda gördüğünüz tablolardaki gibi genç ve aktif kişiler oluşturmaktadır. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden okuyucu OMActivities'i takip etmektedir. 

Okuyucuların OMActivities'i takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin sayısını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz.


Neden OMActivities?

Omactivities Ağustos 2011’de açılan, açıldığı günden itibaren gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir blogur. 

OMActivities , Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe layık görülmüştür.Sponsorluk

2013 senesi hedeflerinde sponsorlarla okuyuculara ödül verme planımdan bahsetmiştim.  Dilerseniz düzenleyeceğim OMActivities etkinliklerinde veya çekilişlerde ödül olarak verilmek üzere sponsor olabilirsiniz. 

OMActivities blog sponsorluğu için promosyon  amaçlı markanızın ürününü, hizmetini veya  kişisel yardım etmek isterseniz de benzer hediyeleri OMActivities üzerinden okuyuculara vermeniz sağlanabilir.


REKLAM

Ayrıca sağ sutünda tüm sayfalarda gözükecek şekilde 125x125 banner'lara reklam veya advertoriak içerik reklamı da verebilirsiniz. 

Bu konularda bize sponsor  olmak isterseniz detayları görüşmek için info@omactivities.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.Blog okuyucuları için ödüllü Çekilişler: 

- OMActivities LOMO Fotoğraf Makinası ödüllü çekilişi - 24 Mart 2013 
- Bugga Design Sponsorluğunda Yılbaşı ÇEkilişi 
- Macera Akademisi Sponsorluğunda Şubat Ayı Çekilişi 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...