OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

22 Ekim 2012 Pazartesi

Bumerang En İyi Blog ve Web Sitelerini Muhteşem Bir Gecede Ödüllendiriyor

Türkiye’deki blog ekosistemini geliştirmek amacı ile 2007 yılında kurulan ve bünyesinde 20 bini aşkın bağımsız yayıncının yer aldığı Bumerang, Türkiye’nin en iyi blog ve web sitelerini ikinci kez ödüllendirmeye hazırlanıyor.


Bumads ile İçerik Aşkına

"Bumads ile İçerik Aşkına" konsepti ile hazırlanan etkinlik, 29 Kasım Perşembe günü Hilton Convention Center’da gerçekleşecek. Gizmodo Chief Editörü Matthias Sternkopf başta olmak üzere sektörün önemli isimlerinin katılacağı, sosyal medya, bloglar ve content marketing gibi başlıkların konuşulacağı konferans ile başlayacak etkinlik sonunda, katılımcılar aldıkları eğitimi belgeleyen sertifikanın da sahibi olacak.

“Bumads ile İçerik Aşkına” etkinliği Türkiye’nin en’lerinin seçileceği Bumerang Ödülleri‘yle devam edecek.

“En Tarz Blog” “En Çalışkan Blog” “En Sosyal Blog” “En Bilge Forum” “En İyi Yerel Site” ve "En Uyumlu Site" kategorilerinde düzenlenecek olan ödül töreninde “Jüri Özel Ödülü” de dahil olmak üzere toplam 7 site sahibi The New iPad kazanacak. Ayrıca tüm finalistler sürpriz hediyelerle ödüllendirilecek.

Bumerang kullanıcı paneli üzerinden kolayca başvurulabilen yarışmada, başvuru onayından sonra “sms oylaması”na geçilecek. Sonrasında ise her kategori, kendi alanında uzman jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek.

Dünyaca ünlü bloggerlar, sektörün önde gelen markaları, reklam ajansları ve basının katılacağı "Bumerang Ödülleri"nde müzik dünyasının sevilen isimi Mirkelam ve İskender Paydaş sahne alarak konuklara unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Siz de Türkiye’nin en iyileri arasında yer almak istiyorsanız Bumerang’a kayıtlı olan blogunuz/siteniz ile 15 Kasım 2012 tarihine kadar bumerang.hurriyet.com.tr’den yarışmaya başvurabilirsiniz.

Eğer hala Bumerang üyesi değilseniz kolayca üye olabilir, başvurunuzu üye girişi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

3 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Bu site önceki senelerde de bu şekilde yarışma yayını yapıyordu.Bir takım soru işaretleri var-dı;şifre yazınca * olarak görünmüyor rakamlar görünüyor, bir çok sponsor firma veya kuruluş haberi olmadığını açıklmıştı, yarışma tarihleri sıkça değişiyor.DiKKAT EDELiM. Ayrıca şu linkleri okursanız daha iyi bir düşünceye sahip olabilirsiniz;
  http://ikimiz-2.blogspot.com/2010/10/bloglar-yarsyor-yarsmasnda-gercek-dslk.html

  http://marifetsende.blogspot.com/2011/01/bloglar-yarsyor-sacmalg.html

  http://yaraticitasarimlar.blogspot.com/2010/11/bloglar-yarisiyor-icin-uyari.html

  http://www.gelecekonline.com/metin/bloglar_yarisiyor__sahte_bir_yarisma_mi-4999

  Arama motorlarında bu konuyla ilgili bir çok linke ve yoruma ulaşabilirisiniz..
  Yalçın karaoğlu...

  YanıtlaSil
 3. Merhaba bu tür projeler gerçekten çok güzel umarımprojeniz beklenen ilgiyi görür

  Web Tasarım Firma Sitesi site satın al
  siteler mobilya

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...