OMActivities Etkinlik Takvimi

Etkinliklerinizi gönderin - Yukarıdaki Takvime ekleyelim !

istanbul scavenger hunt

Istanbul Scavenger Hunt Nedir?


Istanbul Scavenger Hunt Eğlenceli bir OYUNdur. Ingilizce'de Hunt avlanmak olarak kullanılıyor ama Istanbul Scavenger Hunt oyununda avlanmak yok. Bazıları Istanbul Scavenger Hunt'ı türkçeleştirmeye çalışıp ''Istanbul Define Avı Oyunu'' gibi bir çevirim kullanılıyor ama bu oyunda define de bulmuyoruz.

Bu oyunda bulacağınız tek şey var. ''Eğlence!'' Oyun kuralları oldukça basit: Farklı şekilde sormuş olduğumuz ilginç sorulara yaratıcı cevaplar bulmanız gerekiyor.
Istanbul Scavenger Hunt için ihtiyacınız olan iki şey:  iyi bir çift ayakkabı ve eğlenmeye hazır olmak! :)

Soruların cevaplarını çevrenizden, internetten, daha önce gördüğünüz ama incelemediğiniz bir heykelin üzerinden veya bir müzeden bulabileceksiniz... Diğer oyunculardan önce mi bulacaksınız yoksa geri de mi kalırsınız, bunun cevabını siz bulacaksınız! 

Genellikle 2 saat kadar süren Istanbul Scavenger Hunt oyunlarımızda (özel gruplar için yapılan oyunların süreleri farklıdır)  takım arkadaşlarınızın güçlü yönlerini kullanmanız gerekebiliyor. Takımınızdaki her kişi farklı bir özelliğini kullanarak takımın güçlenmesini sağlıyor. Bu sayede kendi sahip olduğunız özelliğinizi ortak bir amaç için kullanmış oluyorsunuz. (işte bu yüzden Istanbul Scavenger Hunt Kurumsal Takım Oyunları için de ideal) 


Scavenger Hunt Oyunu 


Herkese açık oyunlarımıza (Genellikle haftasonları yapıyoruz) katılmanız için yapmanız gereken bize ulaşmanız ve uygun tarihteki bir oyunumuza katılmanız.  Bu oyunlarda güzel eğlenceli vakit geçirip arkadaşlarınızla Istanbul'u farklı bir yönden incelemiş olacaksınız. Ayrıca birbirinizle küçük de olsa yarışacak yeni arkadaşlıklar kuracak ve birbirinizi daha iyi tanımış olacaksınız.

(Başlangıç Noktalarımız: Kadıköy-Sultanahmet veya Taksim) Daha fazla fotoğraf için OMActivities Facebook Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...